Skip to content
Site Tools
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Şimdi Burdasınız: Program indir arrow Ofis/İş arrow Sınav Hazırlama Programı indir
Sınav Hazırlama Programı indir

Sınav Hazırlama Programı

Sınav hazırlama programı olan okul sınav hazırlama 3.01 ile okulda evde dershanede sınav hazırlamak çok kolay olacak. Sınav hazırlama programıyla artık sınav hazırlama külfetini üzerinizden atacaksınız. Sınav hazırlama programı ile aşama aşama gerekli işlemleri geçekleştirdikten sonra sınav hazırlamak çok kolay hale gelecek. Sınav hazırlama programında bulunan veritabanında gerekli düzenlemeleri yapabileceksiniz.

Sınav Hazırlama Programı

Sürüm

3.01

Boyut

1.54 MB

Dil

Türkçe

Lisans

Bedava

 

Sınav Hazırlama Programının Özellikleri

Okul Bilgileri İşlemleri : Tamamen kendi okul bilgilerinize göre programı baştan aşağı yenileyebilirsiniz.

Sınav İşlemleri :
Sınavlar Belirleme : Her öğretim yılına göre okulda dilediğiniz sayıda sınav hazırlayabilir ve bu sınavlara ait tüm bilgileri veritabanınızda saklayabilirsiniz.


Sınav Planlama : Belirlediğiniz sınavlara göre istediğiniz sayıda dersin dilediğiniz tarihlere göre planlamalarını yapabilirsiniz.


Sınav Tutanağı Hazırlama : Yapılacak tüm sınavlara ait sınav tutanaklarını öğretim yıllarına ve sınav dönemlerine göre yapabilirsiniz.


Sınav Görevlileri Belirleme : Planladığınız sınavlara ait tüm görevli atamalarını dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.


Öğrenci İşlemleri : Sınavlara girecek tüm öğrencilerinizi açacağınız sınıflara göre kaydedebilir, sınav derslerini girebilir, sınavlara ait sarf tutanakları ve not çizelgesi işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Rapor ve Sorgulama İşlemleri :

Sınavlarla ilgili yapacağınız tüm işlemlere ait bilgileriniz için raporlar bölümünden sorgulamalar yaptırabilir, bakabilir ve raporların çıktılarını seçmeli olarak alabilirsiniz.
Yeni versiyonda veritabanını daha rahat düzenlemeniz ve silme işlemlerini yapabilmeniz için ayrı bir bölüm konulmuştur.

Sınav Hazırlama Programını indirip kullanmaya başlayın.

Sınav Hazırlama Programı indir

 

Son Eklenenler

Anketler

Futbol Oyunlarının Yarışında Hangisini Önde Görüyorsunuz?
 

Kimler Sitede

Popüler Programlar